درباره شرکت ما

درباره گروه صنعتی ما

شرکت توزیعی تولیدی هنربگ

گروه صنعتی هنربگ تولیدکننده انواع پارچه های سوزنی اسپان باند (هیدروفوبیک و هیدروفیلیک) فعالیت خود را از 12 سال پیش با بهره مندی از انواع ماشین آلات پیشرفته در شهرک صنعتی ایوانکی آغاز نموده است.

پس از سالها تجربه در تولید انواع پارچه های اسپان باند، ظرفیت تولیدات خود را در محصولات جانبی از جمله ساک دستی های پارچه ای، کاور، زیرانداز و البسه یکبار مصرف با در نظر گرفتن نیاز بازار مصرف نیز گسترش داده است. گروه صنعتی هنربگ مجهز به ماشین آلات تمام اتوماتیک تولید اسپان باند با عرض 320 سانتی متر و خط چاپ فلکسو چهاررنگ تا عرض 160 سانتی متر و همچنین خطوط تمام اتوماتیک کوتینگ و لمینت و به روزترین ماشین آلات تولید باکس بگ می باشد.

گروه صنعتی هنربگ و شرکت های زیرمجموعه آن دارای مجور بهداشت، نشان استاندارد و پروانه ساخت برای تولید محصولات بهداشتی و پزشکی می باشد.

برای اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید

گروه پشتیبانی هنربگ دارای پاسخ گویی سریع برای شما که بتوانید اطلاعات بیشتر درباره محصولات ما و نحوه ثبت سفارش محصول موردنظر را بدست آورید. 

افتخارات شرکت ما

گروه صنعتی هنربگ، تولیدکننده انواع پارچه های سوزنی اسپان باند (هیدروفوبیک و هیدروفیلیک، آنتی UV و آنتی باکتریال) با بهره مندی از انواع ماشین آلات پیشرفته زمینه کارآفرینی و تولید پارچه اسپان باند آغاز بکار نموده است. شرکت ما افتخار همکاری با تولیدکنندگان بزرگ کشور در زمینه صنعتی، پزشکی، کشاورزی و … را دارد و همچنین تجربه صادرات پارچه به کشورهای همسایه ایران عزیزمان را دارا می باشد.

دامنه محصولات ما

شرکت تولیدی هنربگ اقدام به وارد نمودن خط تولید تمام اتوماتیک چاپ و تولید ساک دستی ها پارچه ای و خط چاپ فلکسو چهار رنگ تا عرض 160 سانتیمتر نموده است. شرکت ما ظرفیت تولیدات خود را در محصولات جانبی از جمله کاور، زیرانداز و البسه یکبار مصرف با در نظر گرفتن نیاز بازار مصرف نیز گسترش داده است و جدیدترین محصول شرکت، تولید و راه اندازی خط تولید انواع ماسک های جراحی (Meltblown & SMS) می باشد.